Hotline
+444 6 823
Okul Taşıma | Ofis Taşıma İstanbul
  • Çağrı Merkezi: 444 6823 Bostancı: 0216 362 15 40 Mecidiyeköy: 0212 211 87 08

Okul Taşıma

Okul Taşıma

Özel ve kamuya bağlı eğitim kurumlarının eşyaları için lojistik hizmetine ihtiyaç duyanlar firmamızın okul taşıma hizmetinden hemen yararlanabilir. Lojistik sektöründe uzun yıllar boyunca her türlü firmada ve kurumda taşımacılık yapan ekibimiz okullar için profesyonel desteklerine devam etmektedir. Özel sektördeki okul ve dershane gibi eğitim kurumlarındaki masa ve tahtalar son derece titiz biçimde yeni adreslerine taşınır. Bu süreçte problem yaşamamak için mutlaka Cihan Nakliyat firmamızın hizmetlerinden destek alabilir ve sorun yaşamadan nakliye işlerini tamamlayabilirsiniz.

Okul Taşıma Firması

Uzun yıllar boyunca nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda yılın 365 günü boyunca kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı vardır. Her biri sektörün içinden yetişmiş deneyimli çalışanlarımız sayesinde okul taşımacılığı hizmeti pratik biçimde sonuçlanmaktadır. Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren şirketimiz sayesinde okuldaki tüm eşyaların sorun yaşamadan yeni adrese taşınması sağlanabilir. Okul mobilyalarının zarar görmemesi için mutlaka profesyonel nakliye ekipmanları ile birlikte taşınması gerekir. Üstelik bilgisayar gibi elektronik aletlerin darbe görmeden taşınması için bu alanda deneyimli çalışanlardan destek alınmalıdır.

Okul Taşıma Nakliye

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile sektörde adından sık sık söz ettiren firmamızda okul nakliye hizmeti en uygun fiyatlarla sunulur. Okuldaki mobilya ve elektronik aletlerin darbe görmemesi için mutlaka deneyimli kişiler tarafından taşınması gerekir. Elektronik cihazlarda darbe olmaması için güvenilir ortamda ve son teknoloji lojistik araçlarıyla taşınmasına öne verilmelidir. Cihan Nakliyat firmamızın geniş araç filosu içinde bir okulun tüm mobilya ve ekipmanlarının eksiksiz biçimde taşınmasını sağlayacak kapasitede araçlar bulunmaktadır. Başka bir yerde bulamayacağınız kalitede nakliyat desteği almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Okul Taşıma Fiyatları

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamızda nakliye hizmeti almak için yüklü miktarda harcama yapmanıza hiç gerek yoktur. Okul taşıma fiyatları konusunda yılın 365 günü boyunca uygun seçenekler sunan firmamızda güvenilir hizmetler devam etmektedir. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız kalitede taşımacılık desteği için en güvenilir adres yine firmamızdır. Çünkü sigortalı bir şekilde verilen okul taşıma hizmetinde eşyalarınız her zaman güvendedir.

 

Bir yanıt yazın