Hotline
+444 6 823
Fabrika Taşıma | Ofis Taşıma İstanbul
  • Çağrı Merkezi: 444 6823 Bostancı: 0216 362 15 40 Mecidiyeköy: 0212 211 87 08

Fabrika Taşıma

Fabrika Taşıma

Profesyonel seviyede fabrika taşıma ihtiyaçlarınızda tam donanımlı araç filosuna sahip firmamızı gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Fabrikanın her bölümünde yer alan taşınacak parçaların özenle yeni adrese nakliye edilmesi deneyim gerektiren bir iştir. Özellikle üretim aşamalarında kullanılan cihaz ve makinelerin sorunsuz biçimde yeni adrese taşınması gerekir. Bu süreçte güvenilir ve kaliteli işçilik arıyorsanız en doğru yerdesiniz. Hemen Cihan Nakliyat firmamızın profesyonel nakliyat hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Fabrika Taşıma Firması

Ayrı bir deneyim ve profesyonellik gerektiren fabrika taşımacılığı mutlaka bu işi iyi bilen kişiler ve firmalar tarafından yapılmalıdır. Küçük veya büyük ölçekli olması fark etmeksizin tüm fabrikalarda üretim bandında kullanılan makinelerin zarar görmeden taşınması gerekir. Taşıma sırasında deforme olabilecek herhangi bir makine fabrikanın üretim sürecinde büyük zarar görmesine neden olabilir. Bu sebeple garantili ve sigortalı bir şekilde nakliyat hizmeti veren firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Fabrika Taşıma Nakliye

Nakliyat sürecinde büyük ölçekli fabrikalardaki tüm üretim tesisinin zarar görmeden ve deforme olmadan yeni adrese taşınması gerekir. Asansörlü ve sigortalı nakliye firması olarak hizmet veren şirketimizde aynı zamanda deneyimli personel vardır. Fabrikadaki üretim araçlarının demonte edilip sorunsuz bir şekilde taşınması için pek çok profesyonel ekipmana ihtiyaç vardır. Taşımacılık sektöründe uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Cihan Nakliyat ile tüm fabrikaların taşınmasında güvenilir çözümler üretiyoruz. Deneyimli ustalarımız sayesinde taşınması gereken tüm fabrika parçalarının nakliye sürecinde zarar görmemesi güvence altındadır. Üstelik sigortalı nakliyat desteği sayesinde fabrikadaki üretim araçlarının nakliye sürecinde deforme olması durumunda zararınız sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Fabrika Taşıma Fiyatları

Fabrikaların taşınmasında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da uygun fiyat seçenekleridir. Her şirketin farklı ölçekte kapasitesi olduğu için fabrika taşıma fiyatları birbirinden farklılık gösterebilir. Fabrika taşımacılığı sırasında kullanılacak araçların yüksek kapasiteli olmasına dikkat edilmelidir. Bütçenizi yormayan fiyatlarla fabrikanızı hızlı ve güvenilir bir şekilde taşıtmak istediğinizde firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Şirketimizin geniş nakliye araç filosunda her fabrika için ideal kapasitede kamyon ve asansörlü fabrika taşıma cihazları bulunmaktadır.

 

Prev Post

Next Post

Bir yanıt yazın