Cihan nakliyat olarak ofis taşıma’da her geöen gün portföyümüz ile beraber gelişen referanslarımıza bir yenisini daha eklemenin vermiş olduğu haklı gururu yaşamaktayız 1991 yılından beri sayısız referansa imza atan firmamız temmuz ayında Türkiye’nin en büyük işveren sendikalarından biri olan ilaç işverenler endüstrisi sendikasının kanyon da bulunan ofisini 24 saatte sorunsuz bir şekilde taşımanın haklı gururunu yaşamaktadır

Ofis Taşıma denilince akla gelen ilk firma olan Cihan Nakliyat olarak Bizi tercih edip güvenen tüm müşterilerimize sonsoz Teşekkürlerimizi Sunarız ..

ilacsendikacihanresimilacsendikacihanresim2


Ofis taşıma işlemlerinde profesyonel ekipmanları ile sizlere hizmet sunan firmamız her tğrlü taşıma işlemi için gerekli araç ve ekipmana sahiptir. özellikle ağır eşyaların taşınması için liftli kamyon ve kamyonetleri ile sektörün tek ismidir. araçlarımız tamamen kendi özvarlığımız olup taşeron ekipman kullanılmamaktadır

liftlikamyoncihannakliyatAğır ve değerli elektronik eşyalarınız yükleme  ve boşlatma esnasında lift kullanılarak güvenli bir ofis taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

cihan nakliyat sayısız kurumsal refaransı ile ofis taşıma hizmetini  Türkiye ‘de ilk defa kurumsal anlamda veren bir firmadır


2015 yılınada ofisi yenileyecek müşterilerimize uygun taşıma fırsatı sunmaktayız 2015 yılı ocak ve mart ayı süresince ofis taşıma işlemleri Yüzde 20 İndirim avantajı sağlamaktayız.üstelik taşıma fiyatınız taksitlendiriyoruz

tüm taşıma işlemi için ödeyeceğiniz tutar üzerinden peşin fiyatına  vade farkı uygulamaksızın 3 taksit imkanu sunmaktayız

ayrıntılı bilgi için hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz

Cihan Nakliyat


cihanlogoogggTürkiyede kurumsal olanra ofis taşıma hizmeti veren ilk şirketi olan Cihan Nakliyat 23 yıldır ofis taşıma hizmeti sunmaktadır. Ofis taşıma işlemlerinde müşterilerine bilgi sunmak amacıylada ilk ofis taşıma web sitesini yine firmamız kurmuştur. ofistasima.com web sitemiz 5 yıldır yayın hayatında olup sadece kurumsal müşterilerimize ofis taşıma hakkında bilgi sunmak ve firmamız referanslarını yayınlamak amacıyla kurulmuştur.

mallsef gelişen teknoloji ile berbaer sektörde bir çok korsan firma açılmış bu firmaların çoğu gerçekte ortalıkta olmayan sanal firmalar olmuş ve ofis taşıma hizmeti adında aldıkları alan adları ile manüplasyon yaratmaktadırlar. Buu web sitelerinin çoğunda iletişim bilgilerinde sabit bir posta adresi mevcut değildir.

Türkiyede ofis taşıma yetki belgesi olan çok az sayıda firma vardır Cihan nakliyat yetki belgesini ilk alan firmalardandır.

Siz değerli ofis taşıma müşterilerimize önerimiz kurumsal olmayan firmalara güvenmemeniz

ofistasimailk


2014 Yılında ofisini taşıyacak müşterilerimize duyurulur

Cihan nakliyat ile daha önce ofis taşıması yapan müşterilemize net olarak %15 indirim yapmaktayız. firmamız tarafında 20 yıldır sunulan ofis taşıma hizmeti için tekrar hizmet almak isteyen müşterilerimize 2014 yılında yüzde 15 net indirim uygulanacaktır.

daha önce bizle taşınmayıp referans yoluyla gelen müşterilerimiz referasnlarını belirttiği takdir de bu indirimden faydalanabilecektir.


1991 yılından bu yana ev ofis taşıma işinde faaliyette bulunan firmamız tam 23 yıldır sizlere kesintisiz hizmet sunmaktadır. İstanbul merkezli olan firmamız Türkiye!nin her yerine ofisinizi gönül rahatlığı ile taşıyor. 23 yıldır sayısız referans elde eden kuruluşumuz sizlerden aldığı güvenle yoluna sağlam adımlar ile ilerliyor . Ofistasima. com ile Evden eve nakliyat ile ofis taşım aişlerini birbirinden ayıran tek firma olan cihan nakliyat i,ş bölümü ve uzmanlaşmaya inanarak çalışmaktadır. bu doğrultuda 23 yıldır sizlere en kaliteli hizmeti sunamak için çabalıyoruz

Bize güven ve destek sunan tüm müşterilerimize Teşekkürlerimizi sunarız.

alt referans cihan


21 Yıldır evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmeti sunan firmamız bu süreç içerisinde sayısız refarans elde etmeyi başararak herkes tarafından  tafsiye edilen ve müşterilerine yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunan tek firmadır.

Dünya Arama Motoru Devi  Google  da firmamızı tavsiye bağlantılar yoluyla ofis taşıma kelimesinde kullancılarına tavsiye etmiştir.

ofistasimaaa


Cihan nakliyat ofis taşıma işlemlerinde her türlü riske karşı tüm ofis eşyalarınızı taşıma sigortası ile güvence altına alır

oluşabilecek olumsuzluklara karşı riskleri en aza indirmek adına ofis eşyalarınız taşıma anında sigortalanır. sigorta bedeli firmanız ile alınan ortak bir karar ile kararlaştırılıp poliçe masraflarının tamamı firmamız tarafından karşılanır

Sigorta neleri kapsar_?

Taşıma sigortası yükleme ve boşaltma anında oluşacak kazalar karşısında eşyalarınızın ve mobilyalarınızın hasarlarının tümünü kapsar.

Sigorta Bedeli Nasıl Tespit Edilir ?

Sigorta bedeli taşıma sözleşmesi yapılmadan önce eşyalarınızın ve ofisinizin büyüklüğüne göre belirtilip bedel üzerinden poliçe yapılır. ve taşıma sözleşmesine eklenir.


Cihan nakliyat ofis taşımada 1991 yılından bu yana sayısız referans elde etmiştir

Refenaslarımıza son olan 26/12/2012 -29/12/2012 tarihleri arasında  taşımız olduğumuz Basel ilaç firmasını da eklemiş bulunmaktayız .

3 gün içerisinde İlaç sektörünün önemli firmalarından biri olan Basel İlaç Firmasını sorunsuz bir şekilde taşımış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız .

Taşıma işlemini kısa sürede sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren personelimize teşekkür eder

Basel Kimyevi Mad. San. A.Ş ‘ye bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

basel


2013 yılında ofisinide yenlieyecek olan müşterilerimize büyük fırsat. ofis taşıma nın tek adresi olan firmamız yeni yılda ofisiniz taşıyacak olan müşterilerini %15 indirim sunmaktadır.

İstanbul içi tüm taşımalarda geçerli olan indirimli fiyatlar mart ayı na kadar devam etmektedir.

İndirimden yararlanmak ve detaylı bilgi edinmek için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçiniz.

cihanreferans.153422


Copyright by Cihan Nakliyat