Şubat / 2009 /

Cihan evden eve nakliyat taşımacılık ve depolama firması olarak bir çok bireysel ve kurumsal şirket le çalışmaktayız ve bu şirketlerin taşımacılık işlemlerini sorunsuz bir biçimde gerçekleştirmekteyiz.

Bu şirketleriden biri olan Eczacıbaşı holding bünyesinde bulunan Askaynak firmasının taşımacılık işlerini beş yıldır sorunsuz bir biçimde yapmaktayız…

askaynak2


Ofis taşımanın lider ismi cihan nakliyat geçtiğimiz günlerde citibank çengelköy şubesini sorunsuz bir biçimde taşımıştır.

Kurumsal ve bireysel bir çok referansa sahip firmamız citiban şubesini de büyük bir titizlikle sorunsuz  ve kısa bir zaman dilimi çerçevesinde taşımıştır..

saygılarımızla cihan evden eve nakliyat taşımacılık ve depolama firması…

resim234resim237resim238resim241resim231resim239resim240 resim222


Cihan evden eve nakliyat; ev ve ofis taşımanın lider kuruluşu evinizi ofisinizi gönül rahatlığı ile taşıtmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yirmi yıldır  taşımacılık sektöründe sorunsuz hizmet sunan cihan nakliyat ev taşıma ofis taşıma hastahane taşıma okul taşıma gibi bir çok işe imzasını atmış ve bu işler sonucunda gerek kamu gerekse özel sektörde yaptığı hizmetlerde tam not almıştır. Taşımacılık sektörünün lider ismi cihan nakliyat  7/24 müşteri destek hizmeti ile her türlü taşınma sorununuza cevap vermektedir.

Kaliteli ve sorunsuz bir taşıma için biz tercih ediniz….

patpat2193-4wardrobe1


Copyright by Cihan Nakliyat